RD v Ejpovicích

Další montáž v Plzeňském kraji, tentokrát cca 5km od Plzně v Ejpovicích. Zákazník chtěl řešit alternativním přitápěním našich kolektorů šetření energií v topné sezoně. Pomocí dvou kolektorů Classic 1005x1505 mm jsme uspokojili požadavky našeho klienta. Samozřejmá je i změna vnitřního mikroklimatu a degradace vlhkosti, jelikož tyto kolektory nejenže temperují nemovitost, ale vyměňují stávající hustý a nezdravý vzduch v nemovitosti za čerství venkovní, navíc přefiltorvaný. Měli bychom vědet, že nevětráním máme v nemovitosti nadlimitní hodnoty škodlivých látek jako jsou CO2, karcinogení formaldehydy, voňavky a aviváže, plísně vlásečnicového typu a dalších zhruba 3500 negativ (viz syndrom nezdravých budov ).

Ejpovice
Ejpovice
Ejpovice
Ejpovice
Ejpovice
Vypínač s USB
Ejpovice

NOY s.r.o.
Výrobce a prodejce
teplovzdušných solárních kolektorů

Chrást, Benátská 308
mobil: +420 777 833 953
e-mail: vyroba-ZAVINOVADLO:rms-solarheat.cz
e-mail: obchod-ZAVINOVADLO:rms-solarheat.cz

Vyrobilo AG25 s.r.o., 2014
Výhody teplovzdušných solárních kolektorů
 • Nulové provozní náklady

  Pro svoji činnost nepotřebuje žádný energetický zdroj, jediným je pouze energie slunce, tedy také provozní náklady jsou nulové a v rámci běžného provozu není jakkoli zatěžováno životní prostředí.

 • Široké variantní využití

  Využití má multifunkční povahu a je dáno očekávaným účinkem na vnitřní prostředí navazujícího prostoru.

 • Zanedbatelný rozsah pravidelné údržby

  Rozsah pravidelné údržby je minimalizován pouze na regeneraci filtru prachových částic a očistu čelního panelu v případě mimořádného znečištění.

 • Zlepšení hygienických podmínek vnitřního prostředí budov

  Významně zlepšuje hygienické podmínky vnitřního prostředí určeného pro pobyt osob zvýšením míry kontinuální intenzity výměny vzduchu a dokonce s pozitivním energetickým bonusem v podobě tepelné energie.

 • Snížení rizik z kondenzačních procesů

  Mimořádně snižuje pravděpodobnost účinků kondenzačních procesů ve vnitřním prostředí včetně jejich následků destruktivní povahy (biotické organismy, strukturální změny konstrukcí vlivem vlhkostní nestability, atd.).

 • Použitelný i v procesech průmyslové povahy

  Je předurčen i pro nízkonákladové technologie, jejichž součástí je vysušovací proces.

 • Jednoduchá montáž i svépomocí

  Montáž je jen o málo obtížnější než pověšení většího obrazu a s pomocí běžného nářadí a návodu ji zvládne většina.