Fotogalerie montáží kolektorů

Zde vidíte pouze některé realizace

Chalupa v Pramenech

Chalupa v Pramenech

Krásná chaloupka v malé vesničce Prameny ve Slavkovském Lese. Dva kolektory řady Classic budou řešit temperování v období topné sezony, čili od podzimu do jara.

RD v Žinkovech

RD v Žinkovech

RD v Žinkovech trpěl vysokou vlhkostí a teké plísněmi. Díky kolektoru dochází ke snížování vlhkosti v nemovitosti a potlačení plísně.

RD Plzeň - Újezd

RD Plzeň - Újezd

Atypický kolektor, vyrobený na základě odborné konzultace, temperuje chodbu tohoto rodinného domu v Plzni - Újezdě.

RD v Rokycanech

RD v Rokycanech

Rodinný dům v Rokycanech měl problémy s navýšenou vzdušnou vlhkostí a zároveň chtěli majitelé nemovitost temperovat. Řešením byly dva kolektory řady Classic s orientací na jih a na západ.

Chalupa v Lubenci

Chalupa v Lubenci

Chalupa v Lubenci byla osazena při odborné konzultaci kolektorem Classic 1005x1505mm, který má za úkol změnit skladbu vnitřního mikroklimatu.

RD ve Stříbrné

RD ve Stříbrné

Majitelé RD chtějí nemovitost temperovat v období topné sezony od podzimu do jara a také změnit vnitřní mikroklimat.

ŘD Ročov

ŘD Ročov

V řadovém domě v Ročově se při odborné konzultaci řešil problém s plísněmi a také temperování stavby. Kolektor Classic o rozměrech 1005x2005mm vše vyřešil.

Bytovka Všeruby

Bytovka Všeruby

Obec Všeruby si vyžádalo instalaci kolektoru na obecní byt, který má přitápět a potlačovat vlhkost. Kolektor classic VH15C.

RD Teplá

RD Teplá

Nemovitost trpící negativními aspekty jako jsou: vlhkost, zatuchliny, plísně, chlad. Řešením je kolektor VH15K.

Planá u Mariánských lázní

Planá u Mariánských lázní

Starší rodinný dům má po výměně oken problémy s navýšenou vzdušnou vlhkostí a proto jsme majiteli doporučili instalaci kolektoru VH15K pro podlahovou plochu 60m2.

RD v Mrtníku

RD v Mrtníku

Majitelé rodinného domu v Mrtníku na severu Plzeňska chtěli ušetřit náklady za vvytápění a zbavit se vlhkosti, zatuchlin a plísní.

Obec Tytry

Obec Tytry

V této chalupě řeší majitel pomocí atypického kolektoru VH20K zatuchliny a chlad.

Průmysl. kolektory Plzeň

Průmysl. kolektory Plzeň

Kolektory namontovány na garáže, které jsou ve svahu trpící vlhkostí a plísněmi, proto byly zvoleny průmyslové teplovzdušné solární kolektory. Tento model je vhodný pro objemnější prostory budov - pro optimální vysušovací procesy s přidanou hodnotou vyšších objemových průtoků.

RD Bdeněves

RD Bdeněves

Další z instalací, tentokrát v obci Bděněves na Plzni - Severu. Montáž si zrealizoval náš nový obchodní partner. Dva kolektory Classic byly namontovány za účelem temperování a odvlhčování.

RD ve Stupně

RD ve Stupně

Zákazník si přál temperovat obývací pokoj s kuchyní a přilehlou chodbou. Tyto požadavky splňoval teplovzdušný solární kolektor Classic 1005x1505 mm na podlahovou plochu 60m2.

RD v Ejpovicích

RD v Ejpovicích

Další montáž v Plzeňském kraji, tentokrát v Ejpovicích, cca 5 km od Plzně. Zákazník chtěl uštřit za energie a vyřešil to instalací dvou kolektorů Classic 1005x1505 mm. Tím pádem dochází i ke změně skladby vnitřního mikroklimatu stávající budovy. Odbornou montáž provedla naše firma.

RD v Horní Bříze

RD v Horní Bříze

Pro uspokojení potřeb tohoto zákazníka a optimálního rozložení účinků instalovaných zažízení bylo třeba tří kolektorů modelové řady Classic 1005x1005 s metodikou nasávání venkovního vzduchu.

RD v Nové Vsi

RD v Nové Vsi

Majitel chtěl vyřešit temperování pomocí kolektoru Classic o rozměrech 1005x2005. Velice zásadní je při temperování teplovzdušným solárním kolektorem i změna vnitřního mikroklimatu v nemovitosti.

RD Kařez - Pětidomí

RD Kařez - Pětidomí

Majitelka bytu bojovala se zatuchlinami a úspoře tepla v nemovitosti. Proto si od nás pořídila atypický kolektor Classic 1005x1505 s buňkou dole z důvodu přesahu střechy a osvitovích podmínek v daném ročním období, který jí tento problém vyřešil.

RD v Břasích

RD v Břasích

Majitel zrekonstruovaného rodinného domu v Břasích na Rokycansku chtěl zajistit temperování v době své nepřítomnosti a zároveň volně přístupnou chodbu. Instalace kolektoru Classic 1505x1005 v atypickém provedení s posunutým vyústěním z důvodu umístění příčky.

RD Kařez

RD Kařez

Montáž dvou kolektorů Classic 1005x1505 z nichž jeden byl se solárním článkem umítěným nestandartně ve spodní části kolektoru z důvodu velkého přesahu střechy. Majitelka primárně potřebovala vyřešit problémy s plísní.

RD v Nové Hospodě

RD v Nové Hospodě

Instalace kolektoru Classic 1005x1505 v atypickém provedení v Plzni na Nové Hospodě.

Tuto montáž provedla obchodní skupina Green Alliance.

RD v Rybnici

RD v Rybnici

Na tento dům byl instalován kolektor Classic 1005x1505 pro podlahovou plochu 60m2 za účelem temperování.

Realizace Green Alliance.

Obec Volduchy

Obec Volduchy

Další z řady instalací kolektorů Classic, obec Volduchy. Kolektor bude využíván k temperování studené chodby.

Jáchymov

Jáchymov

Přinášíme fotografie z další montáže teplovzdušného solárního kolektoru CLASSIC, tentokrát na nemovitosti v Jáchymově. Zde bude vysoušet a provětrávat chodbu a přilehlé prostory, které trpí velkou vlhkostí.

Montáž kolektoru Classic

Montáž kolektoru Classic

Montáží svépomocí instaloval p. Švec z Nové Role kolektor Classic, který umístěním do zimní zahrady u rodinného domu pracuje jako Comfort (s předehřátým vzduchem), tudíž majiteli výrazně šetří tepelné energie.

Montáž kolektoru Classic

Montáž kolektoru Classic

Další z řady instalací kolektorů Classic. Kolektor bude využíván k temperování studeného domu. Dalším z problémů tohoto domu jsou nadlimitní hodnoty CO2, dále z vytápění kotlem umístěným v chodbě dochází k šíření zplodin. Od dnešního dne je pomocí kolektoru prováděna výměna vzduchu.

RD Letiny

RD Letiny

RMS - Solar Heat s.r.o. - montáž teplovzdušného solárního koletoru "RMS Classic" v atypickém provedení s funkcí pasivního větrání: RD Letiny

Odeřský statek a.s.

Odeřský statek a.s.

Jeden kolektor se montoval na úpravnu vody, kde se potýkají se zvýšenou vlhkostí a následnou korozí všech zařízení úpravny. Druhý panel byl montován na elektroústřednu peletizační linky, kde jsme řešili špatné odvětrávání tohoto prostoru.

RD v Sokolově

RD v Sokolově

Instalace kolektoru CLASSIC o velikosti 1505*1005 mm k odvětrávání, vysoušení a temperování studených a vlhkých sklepních prostor v rodinném domě v Sokolově v ulici Slovenské.

RD v Klimentově

RD v Klimentově

Tři kolektory Classic na rodinném domě temperují a přivádějí čerstvý ohřátý vzduch do obytných místností. Majitel nemovitosti upřednostňuje alternativní a ekologické zdroje energie nezatěžující životní prostředí. Pro přitápění proto zvolil teplovzdušné solární kolektory.

Chalupa v Chlumu

Chalupa v Chlumu

Kolektor Classic 1005x2005 mm s metodikou nasávání venkovního vzduchu v Chlumu u Manětína. Kolektor zde plní funci temperování, odvětrávání a vysušování objektu. Majitel chalupy si montáž provedl svépomocí. Kolektor umístil na jižní stranu nemovitosti. Zrealizoval obchodník Jan Filip, montáž svépomocí.

Sokolov – Habartov

Sokolov – Habartov

Instalace teplovzdušného solárního kolektoru CLASSIC na budově muzea a knihovny v Habartově. Zde dochází pomocí kolektoru s nulovými provozními náklady k vysoušení a temperování konferenční místnosti ve spodním patře této krásné budovy z počátku 20. století.

RD Stará Role

RD Stará Role

Další montáže RMS Teplovzdušných solárních kolektorů na RD ve Staré Roli a Statku v Odeři. Máme úspěchy a výsledky začínáme nestíhat.

RD Kaznějov

RD Kaznějov

Montáž dvou kolektorů modelové řady CLASSIC na rodinném domě. Venkovní vduch prochází filtrační jednotkou a ve vnitřním prostředí kolektoru se podle intenzity dopadajícího slunečního záření ohřívá.

Morava – Olomouc

Morava – Olomouc

Další z řady kolektorů tentokrát udělal radost v nádherně rekonstruovaném domě v Olomouci. Kolektor typu Classic (ventilace a temperování).

Valy u Mariánských Lázní

Valy u Mariánských Lázní

Fotografie z montáže dvou lomových dubových kolektorů Classic ve Valech u Mariánských Lázní.

Prodejna v Jablonné/Orlicí

Prodejna v Jablonné/Orlicí

Prodejna je rozčleněna na prodejnu Barvy-laky a Drogerie, kde byl umístěn kolektor Classic VH20 a spojenou prodejnu Pracovní pomůcky, kde byl umístěn také kolektor Classic VH20. Tyto dva kolektory pokrývají plochu cca 500 m2.

Výr. areál Karlovy Vary

Výr. areál Karlovy Vary

Obchodník: Jan Plát

Montáž: Zdeněk Hajšman

Instalace kolektoru RMS - CLASSIC VH15K na budovu výrobního areálu firmy M - pack s.r.o. z důvodu žádaného vysoušení a provětrávání prostoru navazujícího na vyústění výdechové regulační klapky.

RD Jesenice u Chebu

RD Jesenice u Chebu

Montáž kolektoru CLASSIC 1005x2005 mm. Při optimálním slunečním osvitu si hravě poradí s přitápěním a výměnou vzduchu v místnosti o velikosti 80 metrů čtverečních.

Nábytek VALMO

Nábytek VALMO

Mimoň (okres Česká Lípa)

Obchodník: Ing. Václav Čada

Montáž: Ing. Václav Čada

Výstavní hala obchodu s nábytkem, který trápí vlhkost. Kolektory Classic se starají o odvlhčování, větrání a alternativní temperování této nemovitosti.

RD v Železné Rudě

RD v Železné Rudě

Montáž teplovzdušného kolektoru v Železné Rudě. Dnešní den se montoval další teplovzdušný kolektor (teplovzdušný solární panel) v Železné Rudě. Namontován byl atypický teplovzdušný panel CLASSIC 1005x2005 mm.

Stomatologické centrum

Stomatologické centrum

Instalace kolektorů na Stomatologické centrum v Mariánských Lázních a to kolektoru Classic 2005x1005 mm v atypickém provedení ,, naležato" a kolektoru Classic 1005x1005 mm. Tyto kolektory mají přivádět čerství vzduch do ordinací a čekáren a samozřejmě temperovat tyto prostory.

Chata u Dubu

Chata u Dubu

Chatová osada U Dubu na Žatecku. Kolektor Classic 1005x1505mm má za úkol zbavit chatu vlhkosti a temperovat.

Restraurace v Drahově

Restraurace v Drahově

Nový Drahov u Fratiškových Lázní

Obchodník: Zdeněk Hajšman

Historicky první restaurace v ČR, která využívá všech pozitiv teplovzdušného kolektoru. Větrání, filtrování a přívod ohřátého červstvého venkovního vzduchu.

RD v Kaznějově

RD v Kaznějově

Obchodník: Radek Kulda

Dva koletory CLASSIC v atypyckém provedení na "ležato" se dvěma vyústěními do nemovitosti a dvěma levitačními ventilátory s dlouhou životností.

RD Staňkov u Domažlic

RD Staňkov u Domažlic

Montáž: Zdeněk Hajšman

Kolektor CLASSIC 1005x1505 mm na rodinném domě ve Staňkově.

RD v Horní Bříze

RD v Horní Bříze

Plzeň sever

Obchodník: Jan Filip

Montáž: Miloslav Stehlík

Instalace teplovzdušného kolektoru COMFORT VH15C.

RD v Mokřinách

RD v Mokřinách

Mokřiny u Aše

Montáž: Zdeněk Hajšman

Pro moderní dům jsou vhodné kolekory COMFORT.

RD Třebeň

RD Třebeň

Tento dům využívá kolektor Comfort 1005 x 1505 mm a temperuje byt o ploše 65 m2. Na moderní dům, který není zatížen zvýšenou vlhkostí vnitřního mikroklimatu nebo vlkostí konstrukcí zdiva, patří kolektor modelové řady COMFORT.

Montáž ve Stupně

Montáž ve Stupně

Montáž teplovzdušného solárního kolektoru ve Stupně, typ Classic 1005x1505 mm, 3.11.2014.

Montáž v Plasích

Montáž v Plasích

Montáž teplovzdušného solárního kolektoru v Plasích, kolektor řady CLASSIC.

Montáž ve Štěnovicích

Montáž ve Štěnovicích

Montáž teplovzdušného solárního kolektoru ve Štěnovicích, kolektor řady CLASSIC 1005x1505 mm

Montáž v Kostelci

Montáž v Kostelci

Montáž dvou kusů panelů rozměru 1x2 m a 1x1,5 m (oba typ CLASSIC). Typ panelu 1x2 m je umístěn na jižní stranu domu, 1x1,5 m je umístěn na západní stranu.

Tělocvična Doubravka

Tělocvična Doubravka

Několik průmyslový kolektorů bylo instalováno na tělocvičně TJ Sokol Plzeň - Doubravka řeší stávající větrání a nedostatečný přísun čerstvého vzduchu pro žáky a sportovce užívající tyto prostory.

RD v Plzni

RD v Plzni

Ve zrekonstruovaném rodinném domě v Plzni se řešila vlhkost a následné temperování v období topné sezóny. Instalace kolektoru Classic 1005x1505mm.

RD v Rakovníku

RD v Rakovníku

Starší rodinný dům v Rakovníku měl problémy s plísněmi a zároveň chtějí majitelé řešit temperování v topné sezoně.

RD v Kakejcově

RD v Kakejcově

RD na Rokycansku, konkrétně v obci Kakejcov měl problémy s vlhkostí. Zárověň bude kolektor i temperovat stavbu.

Chalupa v Rakovníku

Chalupa v Rakovníku

Zákazník chtěl kolektorem řešit stávající problémy se zatuchlinami, tvořicích se z uzavřené chalupy v období, kdy není obývaná. Zárověň chce řešit alternativní temperování, čímž mu postačí kolektor řady Classic.

Mateřská školka

Mateřská školka

Mateřská školka v Nové Roli chce pomocí kolektoru potlačit syndrom nezravých budov, kde se převážně nacházejí malé děti. Syndrom nezdravých budov potlačí kolektor VH15K v atypickém provedení.

RD Mariánské Lázně

RD Mariánské Lázně

RD v Mariánských Lázních prošel odbornou konzultací fy Apostav, naším partnerem pro tento kraj.

Kahle - Německo

Kahle - Německo

Dva kolektory VH20C na výrobní hale v Kahle u našich západních sousedů. Kolektory VH20C jsou určeny pro moderní stavby.

Hranice u Aše VH10S

Hranice u Aše VH10S

Sklepní kolektor řeší vlhkost ve sklepě rodinného domu v Hranici u Aše.

RD Aš

RD Aš

Zapínání kolektoru je nezávislé, čili každá místnost má svůj spínač. Kolektor je atypický a spínače jsou s integrovanou regulací otáček.

RD Velhartice

RD Velhartice

Zákazníkova nemovitost trpěla extrémní vlhkostí a zatuchlinami. Dále chtěl zákazník temperovat v období, kdy nebude přítomen. Tyto aspekty plně splňuje kolektor typu Classic o rozměrech 1005 x 2005 mm.

Víceúčelová garáž Kařez

Víceúčelová garáž Kařez

Kolektor Classic 1005x1005 mm pro temperování přilehlé kuchyně ke garáži a změnu vnitřního mikroklimatu, jelikož se v objektu topí tuhými palivy. Právě při tomto typu spalování vzniká nebezpečný oxid uhelnatý (CO) a čerstvý přiváděný vzduch tento nebezpečný plyn vytěsňuje.

Chalupa v Biskoupkách

Chalupa v Biskoupkách

200 letá chalupa v Biskoupkách. Kolektor typu Classic 1005x1005. Změna vnitřního mikroklimatu v nemovitosti, degradace zatuchlin a plísní přívodem čerstvého filtrovaného vzduchu.

Chalupa v Lisově u Stoda

Chalupa v Lisově u Stoda

Majitel této letité chalupy v Lisově u Stoda chtěl vyřešit temperování obývací místnosti v topné sezoně.

Vyřešil to kolektorem Classic v rozměru 1005x1005. Vyřešil i problem s vnitřním mikroklimatem, čili zatuchlin a vlhkosti.

SDH v Kožlanech

SDH v Kožlanech

Objekt hasičské zbrojnice trpěl dlouhodobě vysokou vlhkostí, která negativně ovlivňuje korozi garážovaných vozidel hasící techniky, způsobuje také neustálou vlhkost hasičské výzboroje a výstroje. Došlo proto k instalaci dvou průmyslových kolektorů. Realizace obchodnice Jany Šotové.

RD Zbiroh

RD Zbiroh

Majitelé nemovitosti chtěli temperovat v době své nepřítomnosti. Tuto službu jim provádí atypický kolektor Classic 1005x1505 s metodikou nasávání venkovního vzduchu. Eliminuje tak i vnitřní zatuchliny, které se vytváří nevětráním.

Penzion Rainbow v Sedlci

Penzion Rainbow v Sedlci

Montáž dvou kolektorů Classic 1005x1005 pro penzion Rainbow. Jsou natočeny pomocí speciálních konzolí tak, aby vzhledem k ne příliš dobré orientaci stavby, dopadaly paprsky slunce na panely co nejoptimálněji a co nejdéle v průběhu dne.

RD v Kralovicích

RD v Kralovicích

Plzeň sever

Obchodník: Jan Filip

Montáž: Miloslav Stehlík

Teplovzdušný solární kolektor CLASSIC 670 x 2005 mm provětrává a vysušuje nově rekonstruovaný rodinný dům s přidanou hodnotou alternativního přitápění.

RD Staříč u Frýdku-Místku

RD Staříč u Frýdku-Místku

Kolektor typu Classic o rozměru 1005x2005 pro rodinný dům v obci Staříč u Frýdku-Místku. Temperování a změna vnitřního mikroklimatu bylo hlavním důvodem pořízení tohoto kolektoru.

RD Ohaře

RD Ohaře

Kolektor slouží pro odvlhčování, větrání a přitápění prostoru ložnice a přilehlých prostor. Asi jediná možná orientace kolektoru, kterou zvolili majitelé je V - JV stěna domu - vzhledem k orientaci domu a potřebě řešit odvlhčení v daných prostorách.

Obec Hořesedly

Obec Hořesedly

Montáž v obci Hořesedly na Rakovnicku. Majitel rodinného domu temperuje a odvlhčuje pomocí dvou kolektorů Classic 1005x1505. Hlavní důvod instalace těchto dvou kolektoru je členitost dané nemovitosti a větší efektivita temperování a odvlhčování.

RD Huncovce - SK

RD Huncovce - SK

Montáž teplovzdušného solárního kolektoru Classic 1005x1505 na rodinném domě v Huncovcích na Slovensku naším partnerem pro Slovenskou Republiku panem Kunákem.

RD v Mariánských Lázních

RD v Mariánských Lázních

V tomto případě plní dva atypické kolektory především funkci výměny vzduchu a větrání rodinného domu. Kolektory Classic v bílém rámu byly vyrobeny na přání zákazníka, aby ladily s rámy oken domu.

Montáž v Plzni

Montáž v Plzni

Umístění obou teplovzdušných panelů je na jižní stranu. Větší panel je typ COMFORT, velikost 1x2 m. Menší panel je typu 1x1 m CLASSIC.

RD Kladská

RD Kladská

Montáž dvoumetrového kolektoru Comfort na RD Kladská. Rodina Říhových si již nyní snižuje výdaje za tepelné energie.

RD Sokolov

RD Sokolov

Atypická instalace v RD, ul. Dukelská,  Sokolov - místo skleněné výplně nasazena izolační deska a na ní nainstalován kolektor. Řešení tam, kde nelze provést instalaci na zeď! Např. panelové byty, nájemní byty (systém lze kdykoliv odinstalovat) a další.

Chalupa v Jistebnici

Chalupa v Jistebnici

Nádherné provedení teplovzdušného kolektoru Classic 1005x1505 mm v dubovém rámu ladí s jihočeskou chalupou. Naši chlapi si poradili i s 110 cm silnou kamennou zdí. Tvrdá práce se vyplatila. Majitel chalupy bude využívat vysoušení a větrání s přidanou hodnotu přitápění.

RD v Trnové

RD v Trnové

Na tomto rodinném domě jsou kolektory sladěny s výškou oken. Osazení dvou kolektorů Classic 1005x1505 mm s funkcí větrání a temperování přízemí domu s pokrytím až 120 m čtverečních. Chválíme majitele nemovitosti, který spolu se svým synem zvládl montáž na jedničku.

Kolektor Classic VH15K

Kolektor Classic VH15K

Přinášíme Vám fotografie z montáže, kterou si provedl zákazník sám. Instalace jednoho kolektoru Classic VH15K s upraveným umístěním buňky z důvodu stínění přesahu střechy.

Měření tepl. parametrů

Měření tepl. parametrů

Přinášíme měření teplotních parametrů za rok 2014 prostřednictvím experimentálního měření vybraných fyzikálních veličin.

Kolektor Extra v Hazlově

Kolektor Extra v Hazlově

Kolektor je možné kdykoliv upravit pro nasávání venkovního vzduchu (Classic - vysoušení, větrávání a temperování) nebo pro nasávání vnitřního vzduchu (Comfort - vyšší topný výkon a rovnotlaké mísení vnitřního mikroklimatu). Majitel se chytře připravil na možnost používat kolektor oběma způsoby.

Tymákov

Tymákov

V Tymákově proběhla montáž kolektoru VH10K. Děkujeme zadavateli za důvěru a přejeme mnoho sluníčka.

RD Pšovlky u Rakovníka

RD Pšovlky u Rakovníka

Obchodník: RMS Solar Heat Mariánské Lázně

Montáž: Zdeněk Hajšman

Atypický kolektotor Extra VH20E o rozměrech 1005x2005 mm.

Montáž - Hracholusky

Montáž - Hracholusky

Montáž teplovzdušného solárního kolektoru řady CLASSIC na chatu na Hracholuskách

Rekr. chata Hracholusky

Rekr. chata Hracholusky

Obchodník: Solar Heat Sokolov/Jan Filip

Montáž: Miloslav Stehlík

Kolektor Classich VH15K se bude starat o provětrávání a temperování rekreační chaty na Hracholuské přehradě. Rodina ze Sokolova, které chata patří, sem jezdí jakmile skončí zima a pobývá tu celé léto až do podzimu.

RD Potůčky

RD Potůčky

Obchodník: Ing. Milan Fořt

Montáž: Zdeněk Hajšman

Teplovzdušný solární kolektor RMS - COMFORT VH20C 1005x2005 mm, tepelný výkon 1300 W, objemový průtok 160 m3/h. Využití v suchých domech, které netrpí navýšenou vlhkostí konstrukcí zdiva.

Chata v Načeradci

Chata v Načeradci

Klimentov u Mariánských Lázní

Montáž: Zdeněk Hajšman

Kolektory CLASSIC maximálně pokrývají potřeby nemovitosti z pohledu ohřevu a výměny vnitřního vzduchu.

RD v Kraslicích

RD v Kraslicích

Montážní skupina pana Zdeňka Hajšmana instalovala kolektor Classic na rodinném domě v Kraslicích. Kolektor bude v tomto domě alternativně temperovat, větrat a odvlhčovat.

RD Kožlany

RD Kožlany

Obchodník: Jana Šotová

Montáž: majitel domu svépomocí

Kolektor CLASSIC VH 20K vybavený síťovým adaptérem s regulací otáček zajišťuje pro uživatele komfortní provoz.

Chalupa v Podhradí

Chalupa v Podhradí

Chalupa v Podhradí u Aše

Montáž: montážní skupina pana Zdeňka Hajšmana

Přívod čerstvého vzduchu, provětrávání a temperování chalupy zajišťuje tepolovzdušný kolektor CLASSIC.

RD Babina

RD Babina

Obchodník: Miloslav Stehlík

Montáž: Miloslav Stehlík

Dva kolektory CLASSIC o rozměrech 1005x1505 mm se starají o teplotní pohodu a větrání rodinného domu po rekonstrukci. Primární funkcí je vysoušet zdivo nemovitosti nepřetržitým provětráváním.

RD v Kozojedech

RD v Kozojedech

Plzeň sever

Obchodník: Jan Filip

Montáž: Miloslav Stehlík

Provětrávání, vysušování, alternativní přitápění zajišťuje teplovzdušný solární kolektor CLASSIC v atypickém provedení v dubovém rámu.

RD Hazlov

RD Hazlov

Hazlov u Františkových Lázní

Montáž: Zdeněk Hajšman

Instalace víceúčelového kolektoru Extra 800x2005 mm s možností měnit metodiku nasávání vnějšího nebo vnitřního vzduchu.

RD ve Weißdorfu

RD ve Weißdorfu

Weißdorf v Bavorsku/Weißdorf in Bayern

Montáž: Zdeněk Hajšman

Historicky první motnáž kolektorů R. M. S. Solar Heat v Německu.

Dřevěný dekor

Dřevěný dekor

Montáž teplovzdušného solárního kolektoru s dubovým dekorem

Montáž kolektorů

Montáž kolektorů

Montáž dvou teplovzdušných solárních kolektorů u zákazníka v Plzni.

RD v Táboře

RD v Táboře

Hned 3 kolektory se rozhodl instalovat majitel rodinného domu v Táboře. Důvodem bylo provětrávání nemovitosti s přidanou hodnotou přitápění. Byly navrženy kolektory CLASSIC, 2 ks o rozměrech 1005 x 1505 mm a 1 ks o rozměrech 1005 x 2005.

SOOS u Frant. Lázní

SOOS u Frant. Lázní

Montáž kolektoru Classic 1005x1005 mm pro alternativní temperování, větrání a změnu vnitřního mikroklimatu v nemovitosti.

Chalupa u Berounky

Chalupa u Berounky

Montáž teplovzdušného solárního kolektiru na chalupu u Berounky. Tato chalupa je z 20. let. Kolektor s atypickým umístěním buňky v kolektoru.

Montáž na Hracholuskách

Montáž na Hracholuskách

Další z našich realizací, tentokrát se jedná o atypický teplovzdušný kolektor, vyrobený přímo na zakázku pro zákazníka.

RD Kateřina

RD Kateřina

Instalace dvou kolektorů Classic 1005x2005 mm. Každý z nich má na starost temperovat a větrat jedno patro rodinného domu.

Montáž ve Dvorci

Montáž ve Dvorci

Montáž teplovzdušného solárního kolektoru (panelu).

Montáž ve Dvorci II

Montáž ve Dvorci II

Montáž teplovzdušného solárního kolektoru (panelu) na sokl domu. Určen k tepmetování a vysoušení domu a suterénu.

Montáž - RD Sulkov

Montáž - RD Sulkov

Montáž našeho teplovzdušného solárního kolektoru řady CLASSIC.

NOY s.r.o.
Výrobce a prodejce
teplovzdušných solárních kolektorů

Chrást, Benátská 308
mobil: +420 777 833 953
e-mail: vyroba-ZAVINOVADLO:rms-solarheat.cz
e-mail: obchod-ZAVINOVADLO:rms-solarheat.cz

Vyrobilo AG25 s.r.o., 2014
Výhody teplovzdušných solárních kolektorů
 • Nulové provozní náklady

  Pro svoji činnost nepotřebuje žádný energetický zdroj, jediným je pouze energie slunce, tedy také provozní náklady jsou nulové a v rámci běžného provozu není jakkoli zatěžováno životní prostředí.

 • Široké variantní využití

  Využití má multifunkční povahu a je dáno očekávaným účinkem na vnitřní prostředí navazujícího prostoru.

 • Zanedbatelný rozsah pravidelné údržby

  Rozsah pravidelné údržby je minimalizován pouze na regeneraci filtru prachových částic a očistu čelního panelu v případě mimořádného znečištění.

 • Zlepšení hygienických podmínek vnitřního prostředí budov

  Významně zlepšuje hygienické podmínky vnitřního prostředí určeného pro pobyt osob zvýšením míry kontinuální intenzity výměny vzduchu a dokonce s pozitivním energetickým bonusem v podobě tepelné energie.

 • Snížení rizik z kondenzačních procesů

  Mimořádně snižuje pravděpodobnost účinků kondenzačních procesů ve vnitřním prostředí včetně jejich následků destruktivní povahy (biotické organismy, strukturální změny konstrukcí vlivem vlhkostní nestability, atd.).

 • Použitelný i v procesech průmyslové povahy

  Je předurčen i pro nízkonákladové technologie, jejichž součástí je vysušovací proces.

 • Jednoduchá montáž i svépomocí

  Montáž je jen o málo obtížnější než pověšení většího obrazu a s pomocí běžného nářadí a návodu ji zvládne většina.