Napsali nám nebo o nás...

Zákazníci píší

Dobrý den,

děkuji vám, mám nyní velmi dobrou zkušenost s alternativním přitápěním, instalovali jsme tepolovzdušný solární kolektor. Je to velice jednoduché zařízení, které přitápí, když svítí sluníčko. V podstatě sluněční svit přemění v teplo a to vlastním ventilátorem vhání do baráku. Ventilátor si pohání kolektor sám, protože si vyrábí elektriku přes solární článek. Není to sice na plnohodnotné vytápění, ale rozhodně to ušetří peněze.

Dobrý den,

rádi bychom tímto poděkovali výrobci solárních teplovzdušných kolektorů, firmě RMS Solar Heat. Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro tohoto Českého výrobce z Plzně. Náš dům má daleko lepší vzduch, již necítíme zatuchliny, když přijedeme po delší době do dříve nevětraného baráku. V rozích zdí jsme bojovali marně s plísněmi, ty se již vytrácí. Dnes opět vyšlo sluníčko a my naměřili teplotu 44 st. C, která z kolektoru vycházela. Děkujeme a samozřejmě vás budeme nadále doporučovat. S pozdravem rodina Bělohubých ze Stupna.

Díky za doporučení solárního panelu. Montáž jsem si provedl zcela sám a bez většího úsilí. Zvládne to i naprostý laik. Panel vyplnil všechna má očekávání. Po nainstalování do problematické místnosti, která byla stále zdrojem vlhkosti a plísní, začaly tyto problémy ustupovat a dokonce v zimních měsících ustalo i stálé orosování vchodových dveří. Ustoupili jsme od neustálých postřiků savem a panel funguje bez jakékoli závady. Doporučil jsem ho i známému na chatu, která není tak často užívána a výsledek se též dostavil.

Ladislav Svoboda, Tuřany, Cheb 350 02

Zákazník při osobní návštěvě společnosti R. M. S. Solar Heat s.r.o.

„Jsem rád, že jsem si pořídil teplovzdušný solární kolektor RMS Classic 1005x1505 mm. Jsem s ním nadmíru spokojen. V listopadu jsem naměřil teplotu z kolektoru přes 70 °C. Alternativní temperování mé nemovitosti funguje naplno. Měli jsme problém se vzlínáním sanitru z kamenného zdiva a po pár měsících je vše vyřešeno. Jsme maximálně spokojeni a tím pádem objednáváme další kolektor pro svého tatínka - typ RMS CLASSIC 1005x1005 mm - pro temperování a vysoušení jeho domu.

Děkuji. Petr Rajchl

NOY s.r.o.
Výrobce a prodejce
teplovzdušných solárních kolektorů

Chrást, Benátská 308
mobil: +420 777 833 953
e-mail: vyroba-ZAVINOVADLO:rms-solarheat.cz
e-mail: obchod-ZAVINOVADLO:rms-solarheat.cz

Vyrobilo AG25 s.r.o., 2014
Výhody teplovzdušných solárních kolektorů
 • Nulové provozní náklady

  Pro svoji činnost nepotřebuje žádný energetický zdroj, jediným je pouze energie slunce, tedy také provozní náklady jsou nulové a v rámci běžného provozu není jakkoli zatěžováno životní prostředí.

 • Široké variantní využití

  Využití má multifunkční povahu a je dáno očekávaným účinkem na vnitřní prostředí navazujícího prostoru.

 • Zanedbatelný rozsah pravidelné údržby

  Rozsah pravidelné údržby je minimalizován pouze na regeneraci filtru prachových částic a očistu čelního panelu v případě mimořádného znečištění.

 • Zlepšení hygienických podmínek vnitřního prostředí budov

  Významně zlepšuje hygienické podmínky vnitřního prostředí určeného pro pobyt osob zvýšením míry kontinuální intenzity výměny vzduchu a dokonce s pozitivním energetickým bonusem v podobě tepelné energie.

 • Snížení rizik z kondenzačních procesů

  Mimořádně snižuje pravděpodobnost účinků kondenzačních procesů ve vnitřním prostředí včetně jejich následků destruktivní povahy (biotické organismy, strukturální změny konstrukcí vlivem vlhkostní nestability, atd.).

 • Použitelný i v procesech průmyslové povahy

  Je předurčen i pro nízkonákladové technologie, jejichž součástí je vysušovací proces.

 • Jednoduchá montáž i svépomocí

  Montáž je jen o málo obtížnější než pověšení většího obrazu a s pomocí běžného nářadí a návodu ji zvládne většina.